saykar kumlama anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
REFERANSLAR
BAZI REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
türkçe
ingilizce
Jet Pulse Filtre

Havalandırma sistemlerin genel karmaşıklığının aksine jet pulse filtre sistemi, kullanım kolaylığı ve otomatik filtre temizlemesi özelliği ile sürekli toz ve duman bulunduran ve bunların emisyonun istikrarlı bir şekilde yapılması gereken alanlarda kullanılırlar.

Jet pulse filtre yüksek emiş gücü ile maksimum düzeyde toz çekimi sağlar. Teknik üstünlüklerin arasında bir çok ünite ile entegre olarak çalışması da önemli bir faktördür.

Jet Pulse Filtreler havalandırma problemlerine getirdiği çözümlerle günümüzde en çok tercih edilen filtre türleri arasında ilk sırayı almaktadır.

Jet Pulse Filtrelerde temel prensip, kirli havanın tercih edilen filtre (Firmamız daha uzun ömürlü ve daha verimli olması dolayısıyla teflon filtre kullanımını önermektedir.) dış yüzeyinden geçirilmesi ve biriken bu tozların basınçlı hava yardımıyla otomatik olarak gövde altındaki bunkerde toplanmasıdır.

Gemi hangarları gibi büyük hacimli kumlama odalarından, en küçük boyutlu kumlama kabinlerine ve lazer kesim makinalarına kadar her ihtiyaca uygun kumlama filtresi ve tozlu hava temizleme filtresi olarak kullanımı büyük avantajlar sağlar.

İletişim Bilgileri
        telefon +90 216 660 14 80
        faks +90 216 660 14 81
        Saykar Metalurji
        İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi 6. Sokak No:10 Aydınlı Tuzla/ İSTANBUL TÜRKİYE
        posta@saykar.com